Skip to content
narrow screen wide screen auto screen Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

EKONOMIK-PROFIL sp. z o.o.

O nas Drukuj
Spółka powstała w 1998 roku i pierwotnie prowadziła usługi z zakresu ochrony środowiska. Od 2002 roku ukierunkowała swoją działalność na doradztwo i zarządzanie ryzykiem.

W ramach tej działalności zorganizowali się ludzie, którzy od wielu lat pracowali w ramach innych firm lub jako niezależni konsultanci i przez lata pracy poznali swoje kwalifikacje i potwierdzili wzajemne zaufanie.

Brokerzy firmy EKONOMIK-PROFIL od 1999 roku zdobywali doświadczenie w tworzeniu kompleksowych programów ubezpieczeniowych dla wielu przedsiębiorstw różnych branż.

We wrześniu 2005 roku rozpoczęliśmy współpracę z Politechniką Śląską w Gliwicach. Jednym z warunków postawionych przez władze uczelni była dystrybucja ubezpieczenia poza dziekanatami. W roku 2006 zaproponowaliśmy nowatorski sposób realizacji umowy ubezpieczenia NNW – ubezpieczenie dostępne przez cały rok akademicki, ochrona ubezpieczeniowa trwająca 12 miesięcy od daty zapłaty składki.
Kolejnym krokiem był projekt portalu.
 

Polecamy

polecamy





pc adaptacja 2

podr

baner 2

wizytwka

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości