Skip to content
narrow screen wide screen auto screen Increase font size Decrease font size Default font size blue color orange color green color

EKONOMIK-PROFIL sp. z o.o.

Wirtualne biuro - Nowe Gliwice, to miejsce na Państwa rozwój ! Drukuj

 

W doskonalej lokalizacji Nowe Gliwice, przy skrzyżowaniu autostrad A1 - A4, w otoczeniu postindustrialnej architektury,
w nowoczesnym budynku jest miejsce na biuro Państwa Firmy, Oddziału, Filii z obsługą biurową wedle życzenia, na  spotkania biznesowe, szkoleniowe w klimatyzowanej sali (kliknij w baner wirtualne biuro)


- Łatwy dojazd oraz parkowanie samochodu to obecnie jedno z ważnych kryteriów wyboru kontrahenta. Położenie „Nowych Gliwic” w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A4, Drogowej Trasy Średnicowej, zmodernizowanego lotniska powiększa Państwa potencjalny rynek Klientów do całej aglomeracji Górnego Śląska,

- Budynek posiada infrastrukturę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych: podjazd, windę
z informacją głosową; już wkrótce usługi przeznaczone dla ludności (dostęp do pomocy prawnej) będą musiały być realizowane w lokalach z możliwością dostępu dla osób niepełnosprawnych. Wynika to z aktualizacji Karty Praw Osób Niepełnosprawnych pod kątem dostosowania do prawa UE.

- Budynek jest dozorowany oraz posiada zabezpieczenie antywłamaniowe po godzinach pracy. Na parterze jest recepcja a przed budynkiem parking dla użytkowników (miejsca numerowane) oraz dla Państwa Klientów.

- Lokal posiada dwa pomieszczenia: obsługi sekretarskiej wraz z poczekalnią oraz gabinet dla adwokatów i radców prawnych z możliwością spotkań z klientem w nieskrępowanej i zacisznej aranżacji. Lokal spełnia wymogi „Regulaminu wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach”. Lokal jest klimatyzowany i posiada dostęp do zaplecza socjalnego wyposażonego w pełny aneks kuchenny.

Zapraszamy !

 

sany0126

sany0123

 

Polecamy

polecamy

pc adaptacja 2

podr

baner 2

wizytwka

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości